trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Vinç Kiralama Fiyatları ?

Aylık Vinç Kiralama
-Haftalık Vinç Kiralama
-Günlük Vinç Kiralama
-Saatlik Vinç Kiralama
-Proje Bazlı Vinç Kiralama


Vinç kiralama fiyatlarını belirleyen birçok etken vardır. Mesefa, fiziki alanın durumu, yükün ağırlığı vb. etkenler fiyatları belirler. Firmamız geniş araç parkuru ve İstanbul Anadolu yakası ve avrupa yakası şubeleri ile en ucuz vinç kiralama hizmeti vermektedir. Vinçli projelerinizde bizden fiyat almadan işe başlamayın!

Vinç Nedir?

İnsan gücünün yeterli olmadığı büyük, ağır ve tonajlı yük/mal/eşyanın kaldırılması, yüklenmesi, boşaltılmasınde kullanılan iş makineleridir. Gelişen teknoloji, yükselen binalar, büyüyen teknolik makina ve ekipmanların naliyesi son derece öenmlidir. Bun en kolay yöntemi vinç kiralamaktır.

Forklift Nedir?

Forklift, portif, istif makinası, çatallı istifleyici… Kelime olarak farklı telaffuzları olsa dahi anlam olarak birbiriyle eş değer. Forklift’in tanımına geçmeden önce kelime olarak kökenine bir uzanalım kısaca. Forklift, “fork”yani çatal ve “lift” yani kaldıraç sözcüklerinin birleşiminden oluşan İngilizce bir sözcüktür. Çoğu İngilizce kelimede olduğu gibi forklift kelimesinin Türkçe anlamı birden fazla manaya tekabül edebilir ki o anlamları çatal kaldıraç, çatallı kaldıraç, çatallı istifleyici şeklinde tanımlayabiliriz. Biz bu kavramı belki son 20’li, 30’lu senelerde biliyor olsak da aslında forklift’in tarihi 1800’lü yıllara dayanıyor. Forklift nedir kelimesinin tanımı ile başlayalım işe… Forklift, taşınamayacak kadar ağır olan yüklerin, bir yerden başka bir yere taşınmasını kolaylaştıran bir iş makinasıdır. Genel amacı yük taşımaktır. İnsanların fizyolojik olarak kaldıramayacağı kadar ağır olan yükler bu istif makinasına emanet diyebiliriz zira bahsettiğimiz ağırlık 40 tona kadar çıkabiliyor.

Neden manitou ?

Forklift, vinç, kepçe ve sepetli platform makinaları’nın işini “Teleskopik Yükleyici” sayesinde tek makinaya ücret verilerek yaptırılabilir.
Arazi şartları ne olursa olsun, 4×4 arazi sürüşü sayesinde her koşulda işinizi yapar.
İşinizi hızlandırır.
İşinizi kolaylaştırır.
Çalışan maliyetinizi düşürür.
Dar alanlarda yüksek manevra kabiliyeti.
İnşaat, sanayi, tarım alanlarında kullanım seçenekleri ve daha bir çok kiralama nedenleri.

Yol Yardım nasıl alınır ?

Değerli Müşterilerimiz Size Enzor ŞartLarda Tarlada Arazide Yağmurda Karda Çamurda Araç Cinsiniz Ne oLursa oLsun ister Taksi İster Tır Çift Çeker 14 tonluk Makina Larımız La 7 Gün 24 Saat SizLerin Yardımındayız Halka HizMet Hakka Hizmet AnLayışıyLa Siz Degerli DostLarımızın Ve müşterilerimizin hizmetin deyiz Gece Gündüz Demeden

Whatsapp
Mert Yoldaş
Mert Yoldaş
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?